דף הבית » כללי » ט"ו בשבט התש"פ – דבר ההנהלה

ט"ו בשבט התש"פ – דבר ההנהלה

חברים וידידים יקרים, שלום רב,

כמדי שנה בשנה אנו שמחים לשתף אתכם בעדכון השנתי על פעילותנו בתנועת רגבים. את העדכון אנו שולחים בכל שנה לקראת ט"ו בשבט, יום חגה של ארץ ישראל הסמוך לסיומה של שנת הכספים. העדכון השנתי, מאפשר לכם לטעום מהנושאים המרכזיים שעסקנו בהם לאורך השנה כתיקי רוחב ארגוניים, להכיר את הנעשה באגף השטח, במרחב המשפטי, במחלקת המדיניות ובשדה התקשורת. בשנה האחרונה עברנו תמורות ארגוניות, וקלטנו עובדים חדשים במחלקות חדשות וותיקות.

בסוף 2018 נפרדנו מיהודה אליהו, מנכ"ל רגבים היוצא, שלאחר שנים רבות בהם הוביל ביד רמה את פעילות רגבים, המשיך למשימה הציונית והציבורית הבאה כמנכ"ל המועצה האזורית בנימין. אנחנו מודים לו מעומק הלב על שנות עשיה למען העם והארץ, על לילות ללא שינה, על החיוך והחברות, על הדרך הארוכה יחד ומאחלים ברכת הצלחה רבה לצעדים שעוד נכונו.

חלק משמעותי מהעבודה השוטפת של רגבים, מתבצעת במישור הפוליטי – בקידום חקיקה, בהשתתפות פעילה בדיונים בוועדות הכנסת, בפעילות ישירה מול חברי הכנסת ועוד. הקיפאון במערכת הפוליטית והעובדה כי טרם הוקמה ממשלה חדשה מזה כשנה, הינם בעלי משמעות רבה לחיים במדינת ישראל. השפעה זו ניכרת כמובן גם על פעילות האגף למדיניות ברגבים, שלאור הקושי בפעילות השוטפת התמקד השנה בהבאת חברי הכנסת לשטח – ראו להלן בהרחבה.

סיכום זה מהווה הזדמנות עבורנו לשתף אתכם, ידידינו ותומכינו היקרים, בנקודות הציון המשמעותיות בפעילותנו לאורך השנה. גם לנו, עובדי רגבים, זו הזדמנות להתבונן אחורה בסיפוק ולראות את פירות המאמצים שהושגו עד עתה, ומיד לאחר מכן לשנס מותניים ולהתקדם בהמשך הדרך והמשימות.

בדו"ח שלפניכם משתקפות תמורות חיוביות רבות שב"ה זכינו להוביל בפעולות השמירה על אדמות המדינה, לקדם מדיניות מקרקעין יהודית וציונית במדינת ישראל, לקחת חלק בהגנה על הסביבה ובמאבק נגד אכיפת חוק בררנית. על חלק מההצלחות הללו אנו חתומים במובהק ובגלוי, באחרות עסקנו מאחורי הקלעים.

ללא תרומתך ושותפותך, ושותפותם של עוד תומכים יקרים, לא יכולנו לעמוד על המשמר.

יחד נמשיך בעזרת ה' בכל הכוח במשימתנו הציונית לשמירת אדמות העם והמולדת.

אני מודה לך על התמיכה ועל השותפות לאורך כל הדרך.

מאיר דויטש
מנכ"ל

לדו"ח המלא – סיכום פעילות 2019 – ט"ו בשבט התש"פ

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.שדות חובה מסומנים בכוכבית *

*