דף הבית » סליידר » "מסקנות הדו"ח ימדדו במבחן התוצאה של גופי האכיפה"

"מסקנות הדו"ח ימדדו במבחן התוצאה של גופי האכיפה"

תנועת רגבים מברכת על מסקנות הדו"ח שפרסם הצוות להתמודדות עם תופעת הבניה הבלתי חוקית שמינה היועמ"ש: "הדו"ח זיקק את הכשלים המרכזיים עליהם אנו מתריעים מזה שנים, והצלחתו תבחן במבחן התוצאה"

תנועת רגבים מברכת על פרסום הדו"ח של הצוות המיוחד להתמודדות עם תופעת הבניה הבלתי חוקית. בצוות שפעל בשנה האחרונה ובראשו עמד המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, ארז קמיניץ, השתתפו נציגי משרד המשפטים, משרד הפנים, משטרת ישראל ורשות מקרקעי ישראל.

"מדובר בדו"ח מקיף ויסודי שבחן את מצב הבניה הבלתי חוקית ברחבי המדינה", אומרים ברגבים. "בדו"ח עלו הכשלים המרכזיים בסוגיות האכיפה שעליהם אנחנו מתריעים שנים ארוכות בפני הגורמים השונים – כגון חוסר סיוע משטרתי לגופי האכיפה, מחסור בצוותי פיקוח, ועדות מקומיות לתכנון ובניה שמסכלות ומונעות אכיפה בתחומן, וכן התייחסות נרחבת לחוסר האכיפה השיטתי במגזר הערבי והדרוזי".

"אנו מברכים את הצוות על עבודתו המקיפה והיסודית, שלצד אבחון הבעיות גם הציע שורה של המלצות מעשיות. הצלחת הדו"ח תמדד כמובן במבחן התוצאה של גופי האכיפה. הצלחה זו תלויה בהקצאת משאבים מתאימים כמו גם בחידוד נהלים שהעלו חלודה אחרי שנים ממושכות".

לקריאת הדו"ח המלא – הקש על הקישור

דוח – צוות התמודדות עם בניה לא חוקית – ינואר 16

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.שדות חובה מסומנים בכוכבית *

*